Školství

Školství

Bohaté a komplexní zkušenosti z oblasti správy a rozvoje informačních technologií ve školství, včetně aktivní podpory v rámci dotačních titulů jsou silnou stránkou našeho týmu dedikovaného pro školství.

Společnost TRIVISION s.r.o. má dlouholeté zkušenosti s oblasti školství, především v činnostech správy počítačových učeben, správy sítí a serverů, dodávek specializovaných IT učeben, dodávek jazykových učeben, instalací komplexních školních sítí.

Díky silným partnerstvím nabízíme také zajištění projektového financování a zajištění lektorských služeb. Síla TRIVISION s.r.o. je v kvalitních komplexních službách a informačním náskoku založeném na referencích a spokojenosti zákazníků.

 

Pilíře nabídky služeb pro školství

  • Počítačové učebny
  • Jazykové laboratoře
  • Specializované IT učebny (grafika, design, multimédia)
  • Mobilní experimentální laboratoře
  • Mobilní tabletové učebny
  • Správa, podpora, IT servis
  • Síťová infrastruktura - Wi-Fi, zabezpečení, řízení a monitorování sítě
  • Správa mobilních zařízení - hromadné řízení zařízení ve výuce

Naší ambicí je pomoci Vám orientovat se v oblasti ICT pro školství. Naší doménou je právě IT a nejsme v tom sami, pracujeme s odborníky na oblast dotací / projektů / lektorství DVPP / vývoj softwaru / pojištění / právo.

 Pilíře tvořící rámec digitálního vzdělávání

Využití IROP a OP VVV

V aktuálním programovém období 2014-2020 je k dispozici řada výzev pro rozvoj školy a naplňování vizí o moderním vzdělávání.

Výzvy se zaměřují na klíčové kompetence a inkluzi a dále zohledňují síťovou infrastrukturu školy, konektivitu školy, enviromentální výuku.

Výzvy jsou v běhu a další se chystají, je třeba mít hotovu základní přípravu, představu o změnách, soulad s KAP a MAP a další podstatné detaily. Pak je možné včas reagovat s přípravou projektu a mít tak rozumnou šanci na schválení a realizaci projektu.

Projekt rozvoje digitálního školství - rámec digitálního vzdělávání

Projekt rozvoje digitálního školství - rámec digitálního vzdělávání

Cesta postupného rozvoje vzájemně provázaných digitálních technologií a kompetencí učitelů a žáků ve škole.

Propojení oblastí didaktiky, učitelské praxe, digitálních platforem (Google Classroom, iTunes U, vlastní elearningový systém) s vhodně zvolenými sadami učitelské a žákovské techniky.

Rozvíjejte s námi postupně vaši školu! Pomůžeme s trvale udržitelným rozvojem vzdělávacích technologií. V postupných krocích, s ohledem na stav vaší školy, finanční zdroje a dotační tituly.

Modelová časová osa rozvoje digitálního vzdělávání

Časová osa modelové spolupráce

Kontaktujte nás