Informace o společnosti

Jsme ryze česká a dynamicky se vyvíjející ICT společnost, která byla založena v roce 2010. Od roku 2015 jsme součástí holdingu MAPO Group a.s.

Naši hlavní činností společnosti je oblast informačních technologií a tiskových prostředí, ve kterých našim zákazníkům a partnerům poskytujeme dodávky a služby s přidanou hodnotou, s profesionálním a spolehlivým přístupem.

Jsme přesvědčení, že díky dlouholetým zkušenostem a také dovednostem našeho týmu, umíme nabídnout správná řešení založená na kvalitních produktech a službách.

Chceme být jedním z předním systémových integrátorů ICT řešení v České republice, s přesahem na trh Slovenské republiky a dalších zemích střední Evropy.

Zakládáme si na dlouhodobých, korektních a otevřených vztazích jak s našimi zákazníky, tak s obchodními partnery, dodavateli, výrobci a v neposlední řadě hlavně zaměstnanci. Všichni uvedení jsou pro společnost klíčovými partnery a také jsou nástrojem pro plnění jejího poslání, úspěchu být nejlepší.

Největší přidanou hodnotou našeho týmu je v individuálním, flexibilním a férovém přístupu s prioritou na pochopení a naplnění potřeb zákazníka, který pro nás je a vždy bude na prvním místě.

 

Naším cílem a rovněž mottem je „maximální spokojenost zákazníka.


Kontaktujte nás